Ką mes darysime – nuo birželio 13d.

“Dėkosiu tau, Viešpatie, iš visos širdies apsakysiu visus tavo nuostabius darbus.” – Psalmynas 9:2

Sveiki mielieji,

Birželio 20d. mes tęsime knygos Natūraliai antgamtiški skaitymą. Prisijunkite ir kartu ieškokime atsakymų į kylančius klausimus. Tai turėtų būti įdomu, naudinga ir be abejo linksma. 🙂 Taip pat džiaugiamės, kad galime pateikti jums daugiau informacijos apie Vynuogynų stovyklą, taigi skaitykite toliau. 🙂

Maloniai kviečiame ateiti ir dalyvauti. 🙂

Kada: SEKMADIENĮ birželio 13d, nuo 10.30 iki apie 13.45val.
Kas: bendruomenės susitikimas: padėsime vaikų namuose, po to gersime arbatos/kavos.
Kur: susitiksime
10.30val. vaikų namų valgykloje.

Žaisime žaidimus ir tikimės, kad busime lauke. 🙂

Jei ankščiau su mumis nesi buvęs vaikų namuose, bet norėtum prisijungti, prašome kalbėti su Kelu, Šarūne F. arba Reda, kuri tą dieną bus mūsų veiklos kuratorė.

Po laiko vaikų namuose eisime gerti arbatos/kavos kavinėje. Jei negali dalyvauti vaikų namų programoje, bet norėtum prisijungti po jos, maždaug 13.45val. galėsi mus rasti kavinėje Troba.

Kada: TREČIADIENĮ birželio 16d, 19val.
Kas: namiškių grupė [šlovinimas, mokymas, draugystė ir malda].
Kur: pas Kelą ir Šarūnę.

Praeitą trečiadienį mes kalbėjome apie dievišką ir nedievišką pavydą. Per kitas kelias savaites mes sužinosime daugiau apie tai, kaip Dievas gali padėti mums kurti sveikus santykius su kitais ir palaikyti sveiką emocijų pasaulį.

Namiškių grupė taip pat susitiks birželio 23 ir 30d.

Kada: pranešime vėliau.
Kas: jaunimo namiškių grupė [šlovinimas per darbelį, mokymas, draugystė ir malda].

Kada: SEKMADIENĮ birželio 20d, 13val.
Kas: bendruomenės susitikimas: mokysimės ir valgysime kartu.
Kur: pas Kelą ir Šarūnę.

Skaitysime iš knygos Natūraliai antgamtiški, kurią parašė Kanados Vynuogyno pastorius Gary Best ir į lietuvių kalbą išvertė Vilniaus Vynuogynas. Mokysimės apie tai, kaip mes veikdami kartu su Šventąja Dvasia galime padėti Dievui parodyti Jo meilę žemėje.

Kada: nuo KETVIRTADIENIO birželio 24d iki SEKMADIENIO birželio 27d.
Kas: Lietuvos Vynuogynų Vasaros Stovykla.
Kur:
10 km. už Trakų esančiame poilsio centre „Deimantas“.

Dalyvaukite ir patirkite džiaugsmą šlovindami Dievą per muziką, laisvą laiką, Biblijos studijas, linksmą ir keliantį nuostabą šeštadienio vakarą ir bendravimą su kitais Lietuvos Vynuogynais graužuose Trakuose. Yra rezervuoti mediniai dviviečiai nameliai, bet šalia jų bus vietos ir palapinėms. Para namelyje vienam žmogui kainuos 15 Lt. (be patalinės), vaikui – 10 Lt. Para vienam žmogui gyvenant palapinėje – 10 Lt. Vaikams iki 7 metų yra nemokamai. Vėliau bus daugiau informacijos apie stovyklos programą. 🙂

Šią savaitę sužinojome, kad stovykla prasidės 24d., taigi galite prisijungti prie visų Vynuogynų jau ketvirtadienį. Kelo ir Šarūnės mašina išvažiuos iš Klaipėdos tikriausiai birželio 25d. ryte ir, jeigu norinčių važiuoti bus daugiau nei vietų mašinoje, Vynuogynas Klaipėdoje gali išnuomoti didesnę transporto priemonę. Transporto kainą pranešime šią savaitę namiškių grupėje. Taip pat mes dar organizuojame detalias po atostogų, todėl atsiprašome, kad taip vėlai pranešame šią informaciją.

Prašome kuo anksčiau pranešti Kelui ar Šarūnei apie savo dalyvavimą stovykloje. Jeigu jus negalite dalyvauti dėl piniginių klausimų, tačiau norite, prašome kuo greičiau pasikalbėti su Kelu arba Šarūne.

Kada: nuo PENKTADIENIO rugpjūčio 20 iki SEKMADIENIO rugpjūčio 22d.
Kas: Vynuogyno Klaipėdoje Vasaros Stovykla.
Kur: Karklėje.

Tai bus paprasta stovykla su daugybe galimybių pailsėti, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti kitų žmonių kompanija. Dėkojame Dievui už galimybę sugrįžti į tą pačią vietą, kur buvome praeitais metais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *