Ką mes darysime – nuo gegužės 16d.

“Jūsų širdyse teviešpatauja Kristaus ramybė, į kurią esate pašaukti viename kūne.” – iš laiško Kolosiečiams 3:15

Sveiki mielieji,

Artėja vasara, o tai reiškia: saulė, atostogos, daug laisvo laiko. 🙂 Šiais metais yra planuojamos dvi stovyklos. Daugiau informacijos apie jas rasite žemiau. Nepraleiskite progos geriau pažinti Dievą ir puikiai praleisti laiką su senais ir naujais draugais. 🙂 Tai nuostabi galimybė atsipalaiduoti ir nors trumpam pamiršti apie savo kasdieninius rūpesčius.

Maloniai kviečiame ateiti ir dalyvauti. Lauksime jūsų 🙂

Kada: SEKMADIENĮ gegužės 16d, 13val.
Kas: bendruomenės susitikimas: Vynuogyno vertybių diena.
Kur: Pas Sarą.

Tai bus antras iš trijų mokymų apie Vynuogyną. Mes jau sužinojome daugiau apie tai, kas yra Vynuogynas. Šį sekmadienį sužinosime daugiau apie Vynuogyno tarptautines vertybes, tai yra dalykus, kurie yra vertinami tokių skirtingų šalių kaip Kosta Rika ir Anglija, Lietuva ir Filipinai Vynuogynų. Ateikite pasidžiaugti santykiais su Dievu ir aplinkiniais žmonėmis.

Kada: TREČIADIENĮ gegužės 19d, 19val. 🙂
Kas: namiškių grupė [šlovinimas, mokymas, draugystė ir malda].
Kur: pas Kelą ir Šarūnę.

Praeitą trečiadienį mes mokėmės apie Šventosios Dvasios bruožus. Toliau kalbėsime apie Jos vaisius ir tai, kaip Ji kalba, liečia.

Namiškių grupė taip pat susitiks gegužės 26d ir birželio 2, 9, 16, 23 ir 30d.

Gegužės 21 ir 22d.
Mūsų Vynuogyno bendruomene yra pakviesta dalyvauti Sauliaus ir Dianos vestuvėse, kurios vyks gegužės 22d. Vynuogynas Klaipėdoje atsako už arbatą/kavą ir maistą, kurį atneš žmonės.
Taigi
gegužės 21d. kas galite, prašome ateiti į Liuteronų bažnyčią adresu Pylimo g.2. Mes busime ten nuo 17 iki 19val, reikės paruošti salę, kuri yra trečiame aukšte, šventei, ir jūsų pagalba tikrai bus vertinga.
Gegužės 22d. Šarūnė F. ieško savanorių, kurie galėtų paimti maistą iš atvykstančių į vestuves žmonių, norintiems padėti reikėtų būti Liuteronų bažnyčioje 13.30val. Taip pat reikia savanorių, kurie šventės metu padėtų su arbata ir kava, po šventės išplautų indus ir sutvarkytų patalpas. Jei galite padėti, prašome kalbėti su Šarūnę F.

Kada: SEKMADIENĮ gegužės 23d, bėgimo pradžia 14val.
Kas: bendruomenės susitikimas: visi kartu dalyvausime Vilties bėgime.
Kur: mieste.

Mes palaikysime mūsų brolius ir seseris Kristuje iš Šv. Pranciškaus onkologijos centro sudalyvaudami Vilties bėgime. Dalyvavimas gali būti įvairus: bėgimas, ėjimas, palaikymas tų, kurie bėga arba eina. 🙂 Jeigu norite būti Vynuogyno komandos dalimi, prašome kuo greičiau pasikalbėti su Kelu. Daugiau informacijos yra čia.

Beveik visą birželio mėnesį mūsų susitikimai bus reguliarūs. Lietuvos Vynuogynų stovykla bus…

Kada: nuo PENKTADIENIO birželio 25d iki SEKMADIENIO birželio 27d.
Kas: Lietuvos Vynuogynų Vasaros Stovykla.
Kur: Trakuose.

Dalyvaukite ir patirkite džiaugsmą šlovindami Dievą per muziką, laisvą laiką, Biblijos studijas, linksmą ir kelianti nuostabą šeštadienio vakarą ir bendravimą su kitais Lietuvos Vynuogynais graužose Trakuose. Mes laukiame daugiau informacijos apie stovyklą, tačiau planuokite dalyvauti. Taip pat prašome melstis už stovyklą, gerą orą ir transportą. Jeigu jus negalite dalyvauti dėl piniginių klausimų, tačiau norite, prašome kuo greičiau pasikalbėti su Kelu arba Šarūne. Nepamirškite, kad birželio 24d bus Joninės.

Kada: nuo PENKTADIENIO rugpjūčio 20 iki SEKMADIENIO rugpjūčio 22d.
Kas: Vynuogyno Klaipėdoje Vasaros Stovykla.
Kur: Karklėje.

Tai bus paprasta stovykla su daugybe galimybių pailsėti, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti kitų žmonių kompanija. Prašome, pakvieskite draugus, kurie nepažįsta Jėzaus, arba nėra kokios nors kitos bažnyčios nariai. Taip pat prašome melstis už stovyklą, gerą orą ir transportą. Dėkojame Dievui už galimybę sugrįžti į tą pačią vietą, kur buvome praeitais metais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *